شیوه‌ تلفنی و پیامکی ایرانسل برای اهدای سیم‌کارت رایگان به سرپرستان خانوار

شیوه‌ تلفنی و پیامکی ایرانسل برای اهدای سیم‌کارت رایگان به سرپرستان خانوار

به گزارش پایگاه خبری گلونی سرپرستان خانوار متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی دولت که سیم‌کارتی به نامشان ثبت نام نشده است،

می‌توانند علاوه بر فروشگاه اینترنتی ایرانسل، از طریق تماس با مرکز تماس فروش ایرانسل و یا از طریق ارسال پیام کوتاه، به صورت غیرحضوری، برای دریافت سیم‌کارت رایگان ثبت‌نام و این سیم‌کارت را از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران دریافت کنند.

شیوه‌ تلفنی و پیامکی ایرانسل

با توجه به اعلام دولت مبنی بر ارائه وام یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار تحت پوشش یارانه و لزوم ثبت‌نام واجدان شرایط با سیم‌کارت متعلق به سرپرست خانوار، ایرانسل در راستای مسؤولیت اجتماعی خود و با هدف کاهش تردد، کمک به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تسهیل شرایط دریافت سیم‌کارت برای متقاضیان، علاوه بر وب‌سایت، امکان ثبت‌نام از طریق تلفن و پیامک را نیز در اختیار متقاضیان قرار داد.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند طی تماس با شماره ۶۰۰ از خطوط ایرانسلی یا ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از خطوط غیر ایرانسلی، ارسال عدد ۱ به شمارۀ ۳۴۹۷ و یا مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل از طریق بخش «سیم‌کارت» و گزینۀ «سیم‌کارت اعتباری رایگان برای سیم‌کارت اولی‌ها» درخواست خود را ثبت و سیم‌کارت خود را از طریق شرکت پست در محل مورد نظرشان دریافت کنند.

پیرو تأکید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، طرح فوق فقط از طریق راه‌های اعلام شده (فروشگاه اینترنتی ایرانسل، تماس با مرکز فروش و ارسال پیامک) اجرا می‌شود و امکان دریافت سیم‌کارت با مراجعۀ حضوری به فروشگاه‌ها، نمایندگی‌های مجاز یا مراکز ارتباط با ایرانسل میسر نیست.

ثبت‌نام و ارسال این سیم‌کارت رایگان است و از این بابت هزینه‌ای از مشترکان ایرانسل دریافت نمی‌شود.

در ششم آذر ماه ۱۳۸۴، مجوز اپراتوری دوم تلفن همراه توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به شرکت ایرانسل اعطا شد.

واگذاری و توزیع سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری شرکت ایرانسل در چهار شهر تهران، تبریز و مشهد و ساری از روز شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۶ آغاز شد.

پایان پیام

کد خبر : 160505 ساعت خبر : 6:45 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=160505
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات